O Slimbee

Dnešní hektický styl života, který ruku v ruce s ne úplně ideálními stravovacími návyky a celou řadou dalších negativně působících faktorů vede v naší populaci často k rozvoji nadváhy. Nadváha a obezita jsou definovány jako zvýšené až nadměrné hromadění tuku v těle, které představuje zdravotní riziko. Míra obezity se nejčastěji udává hodnotou BMI (z anglického Body Mass Index). Osoba s BMI 30 a více je považována za obézní. BMI 25 a více znamená nadváhu.  Podle průzkumu agentury STEM/MARK v rámci projektu Žij zdravě Všeobecné zdravotní pojišťovny z roku 2013 má ideální váhu pouze 42 % obyvatel ČR. Celkem 55 % dospělé populace ČR trpí nadváhou nebo obezitou. Mnoho lidí trpících touto plíživou populační nemocí si neví rady, jak s tímto problémem bojovat a zkoušejí celou řadu více či méně úspěšných přípravků a metod. Pokud i vy jste v situaci, kdy nevíte kam dál nebo nevíte, jak vůbec s hubnutím začít, nabízíme vám pomocnou ruku - dietní poradnu Slimbee

Dietní poradna Slimbee je součástí zdravotnického centra Mephacentrum a.s. . Naše poradna funguje již od roku 2006. Za dobu její existence se nám podařilo pomoci více než 2000 klientům. Základem tohoto úspěchu je naše idea, že každý klient má svá specifika, ke kterým je potřeba přistupovat s odbornými znalostmi. To v dietní poradně Slimbee zajišťuje náš speciálně vyškolený výživový poradce, který spolupracuje s diabetologickou ambulancí a Lékárnou Amphora, tak aby výsledky Vašeho snažení bylo co nejlepší.

Protože nebylo v našich silách tento osobní servis nabízet v celé České republice, rozhodli jsme se vytvořit e-shop, který může naše profesionální služby nabídnout až k Vám, aniž by, jste museli opustit pohodlí Vašeho domova. Snažíme se nabídnout maximální pomoc a komfort při řešení nadváhy, stejně jako poradit při sestavování jídelníčků na míru, pro udržení dobré kondice i při zvýšené tělesné zátěži. Našim cílem je hlavně Vaše spokojenost.

Na našich stránkách nalezte vše důležité od typu diet, kterou poskytujeme až po novinky a aktuality z prostředí zdravého stravování. V e-shopu pak naleznete více než tři desítky různých produktů firmy Protifast a objednat si můžete také sestavení jídelníčku na míru, který Vám pomůže překonat úskalí zdravého stravování. Nebojte se kontaktovat nás a zeptat se na vše co Vás zajímá.

Vaše Slimbee